Her zaman hızlı ve kaliteli hizmet, en uygun fiyat!

Sepet 0
Cart 0

HAKKIMIZDA

TT Group Ahşap İşleri

Biz Kimiz?

Sektörde 16 Yıllık tecrübesiyle var olan firmamız , teknolojik donanımını yenileyerek imalat kalitesini en üst seviyeye çıkarmak, müşteri memnuniyeti sağlamak üzere sürekli yenilenmektedir.

Kalite, güven, müşteri memnuniyetini ilke edinerek siz değerli müşterilerimize nezih yaşam alanları inşa edip beğeninize sunmaktayız.

Misyonumuz

TT GROUP AHŞAP İŞLERİ Olarak ana misyonumuz müşterilerimizin ihtiyacını karşılayabilecek ürünlerin, dünyanın neresinde olursa olun araştırılıp en Uygun ŞARTLAR ile getirilmesidir. Bu amaçla müşterilerimizle aynı hedefi paylaşarak ve aynı dili konuşarak güvenlerini kazanmak Hizmet kalitemizi sürekli olarak artırmak Çevreye ve sosyal hayatımıza karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek Kendi alanımızda öncü ve lider olmak kendimize hedef koyduğumuz ilkelerimizdir.

Vizyonumuz

Ahşap ürünlerindeki temel politikamız;
Müşterilerimize her zaman kaliteli ürün, hızlı servis ve destek sunmak. Kalite standartlarına uygun üretim yapmaktır.
İnşaat sektöründeki politikamız ise temel esas olan 3E (Emniyet, Estetik ve Ekonomi) döngüsünü sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde müteahhitlik hizmetini tam anlamıyla vermektir.

Memnun Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

TT Group Ahşap İşleri ‘ne bahçemize 3×3 Ahşap Kamelya yaptırdık serin serin oturuyoruz, eline emeğine sağlık ustalarımız canla başla özenle çalıştı, çok kısa sürede teslim etti sağolsunlar. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Mustafa K.

Mustafa K.

Merkez/MALATYA

Villamız için titizlik ve özenle yaptıkları çardak o kadar yakıştı ki, şimdi tamam olduk misafirlerimle 5 çayı muhabbeti artık daha keyifli ve konforlu, teşekkürler TT Group Ahşap İşleri. Işığınız bol olsun, sevgi ile kalınız.

Mislina Y.

Mislina Y.

Beylikdüzü/İSTANBUL

Okul aile birliği bütçesinden doğal natürel ahşap ile yaptırmış olduğumuz oyun alanı için kısıtlı bütçemiz göz önünde bulundurularak maliyetine yaptığınız için çok teşekkür ederiz.

Nimet D.

Nimet D.

Ümraniye/İSTANBUL